İSMEK

 

 
   
 
 
 

  ADAYLARIMIZIN DİKKATİNE;

2012-2014 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI İÇİN MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ÇIRAKLIK VE YAYGIN EĞİTİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİR YÖNERGE YAYINLAMIŞTIR. BUNA GÖRE BRANŞ BAŞVURU ŞARTLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILMIŞTIR. USTA ÖĞRETİCİ OLARAK BAŞVURU YAPAN ADAYLARIMIZIN YENİ BAŞVURU ŞARTLARINI OKUYARAK BİLGİLERİNİ GÜNCELLEMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

 
2013-2014 EĞİTİM DÖNEMİNDE BAŞVURU YAPILABİLECEK POZİSYONLAR

Usta Öğretici (Öğretmen) : İSMEK bünyesinde verilen eğitimden sorumludur. Branşında sahip olduğu bilgi birikimini kurslarımızda gösterilen müfredat çerçevesinde kursiyerlere aktarır. Görev aldığı branşın eğitim kalitesini arttırmak, istenen hedef ve amaçlara ulaşmak için çalışır. Kurs idarecisine bağlı olarak çalışır ve ihtiyaca göre birden fazla kurs merkezinde görevlendirilebilir. Usta Öğretici pozisyonunda başvuru yapabilmek için mutlaka ilgili bölümden mezun olabilecek durumda olunması gerekmektedir.

Not: Kurum, mevzuat değişikliklerinde ve gerekli gördüğü takdirde başvuru mezuniyet şartları değişim hakkını saklı tutar.

   
AŞAĞIDAKİLERDEN HANGİSİNİ YAPMAK İSTİYORSUNUZ?

1 ) Başvuru Koşullarını öğrenmek istiyorum
giriş   2 ) Daha önce Başvuru yaptım (bir şifre belirledim), bilgilerimi görmek ve güncellemek istiyorum.

yeni başvuru girişi  3 ) Başvuru yapmak istiyorum


Bilgilendirme Penceresi

Adaylarımızın Dikkatine;

08.Haziran.2014 tarihine kadar yapılan başvurular, başvuru sisteminden alınarak ihtiyaçlar doğrultusunda sınav listeleri oluşturulmuştur. Toplam başvuru havuzunda bazı branşlarda sadece lisans mezunu olanlar sınava davet edilecektir.

Sınav listeleri oluşturulmakla beraber başvurular devam etmektedir. Öğretmen ihtiyacının karşılanmaması durumunda dikkate alınmak üzere daha sonra oluşabilecek ihtiyaçları karşılaması için başvuru sistemi açık tutulacaktır.

Göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

İSMEK